Dociskowe wkręty do drewna i blachowkręty

Wśród oferowanych przez naszą firmę elementów złącznych znajdują się wkręty do drewna oraz blachowkręty, znajdujące wiele zastosowań w budownictwie. Wykorzystywane są także w przemyśle meblarskim przy łączeniu elementów drewnianych lub blach oraz mocowaniu przedmiotów z innego materiału do drewna. Prezentujemy modele o różnych parametrach i typach, w tym wersje z łbem sześciokątnym, stożkowym na krzyżak, samowiercące, wkręty dociskowe oraz wiele innych. Są to produkty wykonywane z najlepszych gatunków stali, w tym nierdzewnej i kwasoodpornej. Modele dociskowe charakteryzujące się brakiem łba, stosuje się przede wszystkim w przemyśle maszynowym. Dostępne są opcje elementów złącznych bez pokrycia oraz ocynkowane, chroniące przed korozją co pozwala na wybór modeli odpowiadających zapotrzebowaniu i dostosowanych do środowiska, w którym zostaną użyte.

Wszystkie wyroby zostały wyprodukowane zgodnie z normami Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego DIN, co jest gwarancją ich wysokiej jakości. Oferujemy korzystne, konkurencyjne ceny.

Wkręty do drewna

Znajdują one zastosowanie w budownictwie i przemyśle meblarskim. Wkręty do drewna wykorzystywane są przy łączeniu elementów oraz mocowaniu. Dostępne u nas modele pokryte są warstwą powłoki ocynkowanej, która skutecznie chroni przed korozją, a także bez pokrycia. Produkty, które proponujemy wykonane zostały przy użyciu stali, w tym nierdzewnej i kwasoodpornej.

Wkręty do metalu/blachowkręty

Nasze elementy złączne stosowane są głównie w konstrukcjach budowlanych. Możecie Państwo zakupić u nas wkręty do metalu, przydatne podczas prac wykończeniowych, naprawy mebli i mocowania ogrodzeń. Blachowkręty dostępne są w wersji bez pokrycia, a także z powłoką ocynkowaną, która zapobiega korozji materiału. Możecie wybrać model najodpowiedniejszy do Waszych potrzeb i dostosowany do środowiska, w którym zostanie wykorzystany.

Wkręty do regipsu

Polecamy Państwu elementy złączne, znajdujące zastosowanie między innymi podczas urządzania wnętrz oraz w pracach budowlanych. Wkręty do regipsu, dostępne w naszej ofercie pokryte są ochronną powłoką fosfatowaną, która cechuje się odpornością na działanie wysokiej temperatury. Dzięki niej wkręcanie przebiega bezproblemowo, gdyż dodatkowo gwarantuje odpowiedni poślizg.

Wkręty do regipsu

  Powłoki – fosfatowane. Do...

więcej informacji

Wkręty do drewna z łbem sześciokątnym DIN571/PN82501

    Powłoki – ocynkowane. Materiał – stal, stal nierdzewna. ...

więcej informacji

Wkręty do drewna z łbem stożkowym na krzyżak

    Wkręty hartowane. Powłoki – bez pokrycia,ocynkowane na żółto i biało. Materiał – stal,...

więcej informacji

Blachowkręty samowiercące z łbem sześciokątnym DIN7504K

  Wkręty występują także w komplecie z podkładką EPDM. Powłoki – ocynkowane, malowane. Materiał...

więcej informacji

Blachowkręty samowiercące z łbem kołnierzowym

  Powłoki – ocynkowane. Materiał – stal. ...

więcej informacji

Blachowkręty samogwintujące z łbem stożkowym DIN7982/PN83114

  Dostępne są również blachowkręty z łbem stożkowym soczewkowym. Powłoki –...

więcej informacji

Blachowkręty samogwintujące z łbem walcowym soczewkowym DIN7981/PN83116

    Powłoki – ocynkowane. Materiał – stal, stal nierdzewna. ...

więcej informacji