Pręty gwintowane DIN976

Łączenie więźby dachowej i szalunków, zbrojenie betonu i produkcja maszyn, a także podwieszanie elementów budowlanych i mocowania konstrukcyjne wymagają zastosowania odpowiednich elementów złącznych.

Pręty gwintowane, które Państwu proponuje nasza firma spełniają wymagania narzucane przez Niemiecki Instytut Normalizacyjny DIN. Proponujemy Wam modele z gwintem drobnozwojowym, lewozwojowym, calowym i trapezowym. Występują one w wersji bez pokrycia oraz z powłoką ocynkowaną galwanicznie i ogniowo, która chroni przed korozją. W niektórych modelach zastosowaliśmy powłokę oksydowaną dodatkowo odporną na odpryski. Mogą one być stosowane w różnorodnym środowisku, gdyż nie szkodzi im oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Do ich produkcji używamy materiałów takich jak stal, stal kwasoodporna i nierdzewna oraz mosiądz.

Dzięki swoim właściwościom doskonale sprawdzą się jako elementy ram, ogrodzeń, balustrad i kratownic oraz wzmocnienie ścian fundamentowych. Sprzedajemy pręty o wytrzymałościach 4.6, 4.8, 8.8 i 10.9.

   

 

Wytrzymałości prętów – 4.6, 4.8, 8.8, 10,9.
Powłoki – brak pokrycia, ocynkowane galwanicznie i ogniowo, oksydowane.
Materiał – stal, stal nierdzewna, stal kwasoodporna, mosiądz.

Dostępność Pod zamówienie Brak

 

Komentarze i pytania są mile widziane.

*(oznacza pole wymagane)