Śruby imbusowe

W ofercie naszej hurtowni elementów złącznych znajdują się śruby imbusowe, przeznaczone do stosowania w pracach z zakresu budownictwa oraz w wielu gałęziach przemysłowych. Dostępne są modele tego produktu z łbem walcowym, stożkowym oraz kulistym, także w wersji z kołnierzem. Wyroby, które Wam proponujemy, stworzone zostały zgodnie z normami Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego DIN oraz Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej ISO.

Nasze śruby imbusowe posiadają wysokie klasy wytrzymałości – na poziomie 8.8 - oraz są odpowiednio zabezpieczone. Pokryte zostały powłokami ocynkowanymi oraz oksydowanymi, dzięki czemu cechuje je odporność na korozję, a także inne szkodliwe czynniki. W związku z tym mogą być wykorzystywane w różnych środowiskach. Są wykonywane z najlepszego gatunku stali, stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Szeroki wybór dostępnych artykułów pozwoli naszym Klientom znaleźć produkt zgodny z ich zapotrzebowaniem oraz wymaganiami. Oferujemy Państwu atrakcyjne konkurencyjne ceny.

Śruby imbusowe z łbem walcowym DIN912/PN82302

    Klasy wytrzymałości – 8.8, 10.9, 12.9. Powłoki: ocynkowane, oksydowane. Materiał –...

więcej informacji

Śruby imbusowe z łbem stożkowym DIN7991

  Klasy wytrzymałości – 8.8, 10.9, 12.9. Powłoki: ocynkowane, oksydowane. Materiał –...

więcej informacji

Śruby imbusowe z łbem kulistym ISO 7380

    Klasy wytrzymałości: 8.8, 10.9. Powłoki: ocynkowane, oksydowane. Dostępne również z...

więcej informacji